studia w_angliiW dniu 21 września 2017 r w naszej szkole odbyło się spotkanie z panem Januszem Dargiewiczem, który w towarzystwie przedstawicieli Coventry University opowiadał o możliwościach studiów na tej uczelni. Nasi uczniowie mieli okazję dowiedzieć się jak wyglądają realia studiowania w Coventry, a także w jaki sposób można uzyskać stypendium na ten cel.

Odbyło się również bardzo ciekawe spotkanie z prodziekan wydziału Art And Design panią Lindsay Chambers, która przedstawiła szczegóły studiów na kierunkach artystycznych Coventry University. Spotkanie dostarczyło wielu cennych informacji tym spośród naszych uczniów, którzy są zainteresowani rozwijaniem swych zdolności w tym kierunku.

Już niedługo grupa naszych uczniów weźmie udział w wycieczce akademickiej na Open Day w Bedfordshire Univeristy. Nie możemy się doczekać!

202200091_603509723956311_7967604508379319075_n.jpg