I znów mamy wrzesień! Po długich i upalnych wakacjach wracamy do obowiązków ze świeżym zapasem energii. Nowy rok szkolny 2018/2019 rozpoczął się uroczystym apelem na boisku, przy dźwiękach piosenek wykonanych przez nasze solistki - Marię Bajdę (kl.2b) i Adę Białek (kl.2c). W przemówieniu pani dyrektor Anna Kowalczyk szczególnie serdecznie powitała licealistów klas pierwszych, rozpoczynających edukację w „Czternastce”, a całej społeczności szkolnej życzyła wytrwałości w nauce i sukcesów na egzaminach. Uczniowie prowadzący uroczystość zaakcentowali także 79 rocznicę wybuchu II wojny światowej, która minęła 1 września.Tosia Bartosiewicz (kl.1e) recytowała wiersz K.K.Baczyńskiego „Elegia o chłopcu polskim”, a Natalia Szulc (2c) odegrała nastrojowy koncert fletowy D-dur Williama Poppa. Mamy nadzieję, że przywołane na apelu słowa J. W. Goethego: „Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać” zachęcą wszystkich do zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń.

DYREKCJI, NAUCZYCIELOM ORAZ UCZNIOM ŻYCZYMY OWOCNEJ PRACY I WIELU RADOSNYCH CHWIL W MURACH NASZEJ SZKOŁY!

202200091_603509723956311_7967604508379319075_n.jpg