3 października 2018 r. w sali konferencyjnej odbyło się  spotkanie z absolwentem XIV LO – Grzegorzem Dolniakiem.

Gość z sympatią wspominał szkołę, którą zapamiętał jako  miejsce dające wiele możliwości  uczniom o artystycznych zainteresowaniach. To w Archimedesie (sala ze sceną na III piętrze) po raz pierwszy wystąpił wraz z kolegami z programem kabaretowym, inicjując PAS (Przegląd  Artystów Szkolnych). Rozmowa dotyczyła nie tylko wspomnień, ale także szeroko pojętej kultury i … roli technologii w życiu młodych ludzi. Młodzież z zainteresowaniem wysłuchała barwnych opowieści starszego nieco kolegi, dziś stand-upera, prezentera telewizyjnego, założyciela i dyrektora artystycznego Festiwalu Komedii SZPAK, członka warszawskiego Teatru Improwizacji Damy na Pany.

Więcej zdjęć w galerii>>

200745116_494230238356988_2436813321850677196_n.jpg