Wieczory już coraz dłuższe, w galeriach będą grać kolędy, a na ulicach pojawi się rzesza Mikołajów… Dla nas oznacza to, że nadchodzą Święta i czas rozpocząć przygotowania do VII Koncertu Charytatywnego. W tym roku ponownie zagramy i zaśpiewamy w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie. Każdego roku wraz z naszymi uczniami do Koncertu dołączają się zespoły szczecińskie. W tym roku swoją obecnością i chęcią niesienia pomocy zaszczyci nas Zespół Serduszka, którego opiekunem jest ksiądz Michał Kłos.

Koncert zaplanowany jest na 11 stycznia 2020r. na godzinę 15. Będziemy na bieżąco informować o programie i przygotowaniach. Kto przyjdzie na to kolędowanie, przyniesie uśmiech i najdrobniejszy grosz, wspomoże Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Szczecinie.

Zapiszcie sobie datę koncertu w kalendarzu! Niech nierozłączną częścią naszego koncertu będą dobre serca. Liczymy na Was.

Izabela Prostecka-Siwy, Ks. Michał Kłos, Joanna Przeobrażeńska

202462981_1005028650303757_5847848701161699558_n.jpg