Jak nakazuje obyczaj, gdy zbliża się matura, przychodzi pora na studniówkę. W tym roku nasi licealiści celebrowali tę uroczystość 4 stycznia w Hotelu Radisson. Na początku balu uczniowie dostojnie zatańczyli poloneza z nauczycielami, a następnie poszczególne klasy zaprezentowały własną, drugą wersję. Kiedy tradycji stało się zadość, atmosfera zaczęła nabierać nowego kolorytu, gdyż maturzyści przygotowali ciekawy program artystyczny. Pierwszą atrakcją był układ taneczny klasy 3a do muzyki współczesnej, a kolejną - slajdy z życia szkolnego 3b. Zdolnościami wokalnymi wykazali się natomiast uczniowie 3c, śpiewając piosenkę „We’re all in this together” z amerykańskiego filmu „High School Musical”. Jednak największe poruszenie wywołali słynni mistrzowie „Czternastki” – Martyna Rozwadowska i Olaf Szteke z 3d, którzy tym razem wykonali w języku włoskim sentymentalny przebój „Con te partiró” z repertuaru Andrea Bocelli, urozmaicony choreografią dziewcząt.

Piękne stroje, niezwykły nastrój i dobra zabawa z przytupem pozostaną miłym wspomnieniem maturzystów i nauczycieli z ostatniego, szkolnego balu we wspólnym gronie.

202200091_603509723956311_7967604508379319075_n.jpg