W dniach 5-6 marca br. grupa naszych licealistów z klas dwujęzycznych wzięła udział w XV Konkursie Teatru Szkolnego w Języku Hiszpańskim,w Bielańskim Centrum Edukacji Kulturalnej w Warszawie. Uczniowie pod kierunkiem nauczycielki - pani Rosy Martoz Martinez przygotowali sztukę pod tytułem „Kryzys i kara”(autor: Jean Pierre-Martinez). Spektakl prezentuje zabawną historię o bezrobotnym aktorze, który zostaje zatrudniony przez bank, zagrożony upadkiem, w funkcji „chłopca na posyłki”. Kilkumiesięczny wysiłek naszych artystów podczas  prób w szkole przyniósł oczekiwany rezultat. Przedstawienie wzbudziło aplauz widzów,  a jury przyznało nagrodę indywidualną Julii Jędroszkowiak z kl. 3d w kategorii najlepszej aktorki, za interpretację roli Claudii. Występ na scenie sprawił całemu zespołowi wiele satysfakcji, a także był świetną motywacją do pogłębienia znajomości języka hiszpańskiego.

Skład grupy teatralnej: Patrycja Szatanik, Nadia Jaworowska, Oliwia Szczap, Zofia Ziembicka, Julia Całus, Lena Jurkanis, Martyna Rozwadowska, Julia Jędroszkowiak, Rajmund Popiel.

200745116_494230238356988_2436813321850677196_n.jpg