Każdego roku 14 LO chętnie angażuje się w przedświąteczne działania charytatywne. Do ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka” włączyli się tym razem uczniowie z klasy 2b wraz z wychowawczynią - panią Joanną Przeobrażeńską oraz kilka osób z klasy 2d. W ciągu tygodnia zebrali różnego rodzaju dary a także zakupili potrzebne produkty, które trafią do rodziny wielodzietnej na święta Bożego Narodzenia. Podczas przygotowywania paczki największym zaangażowaniem wyróżnili się uczniowie: Karolina Hołodowska, Alicja Kasperec, Alicja Radlińska, Dominik Boer, Emilia Walkiewicz, Martyna Ćwiertniak, Maja Zawadzińska.

Wspólnymi siłami licealistów, nauczycieli i rodziców udało się również zorganizować „Paczkę dla zwierzaczka”, w ramach drugiej akcji świątecznej, ogłoszonej przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Szczecinie. Dzięki hojności darczyńców zostały zgromadzone w kartonach specjalne artykuły dla zwierząt w schronisku, które ułatwią im przetrwanie trudnego okresu zimowego.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za otwarte serca!

200752461_1167722693732360_1663812666028106600_n.jpg