!Ostatni dzień zajęć w murach „Czternastki”, przed nauczaniem zdalnym, postanowiliśmy spędzić w radosnym nastroju, ciesząc się z możliwości bycia razem i nadchodzących świąt. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na odświętny wystrój sali lekcyjnej, w którym I miejsce zdobyła klasa 3cg, II – kl. 1b i 3bp (ex aequo) a miejsce III – kl. 2d. Gwiazdkową atmosferę wprowadziły również kolorowe stroje licealistów i nauczycieli, z motywami świątecznymi a także inne konkurencje, na przykład „stworzenie substytutu plecaka”. W tej zabawie największą kreatywnością wyróżnili się: Michał Kantorski (3fp), Nadia Kątna i Kuba Bloch (3cp), Maurycy Jaz i Kacper Sukiennicki (2e), Hubert Dymitrowski i Julek Wijas (2e), Aleksandra Kałkowska (1e) oraz Marek Masalski (1a).

W IMIENIU CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI NASZEGO LICEUM

PRAGNIEMY ZŁOŻYĆ WSZYSTKIM NAJLEPSZE ŻYCZENIA