W ostatni dzień karnawału, 1 marca, odbył się bal studniówkowy tegorocznych maturzystów 14 LO w Szczecinie. W holu Hotelu Radisson uczniowie z elegancją witali grono pedagogiczne, wręczając każdej nauczycielce piękną różę. Imprezę rozpoczęli przemówieniem, w imieniu licealistów, Julia Szelug i Michał Krzywański, a następnie głos zabrała pani dyrektor Anna Kowalczyk. Życząc wszystkim uczestnikom jak najlepszych wrażeń i dużo uśmiechu, wspomniała także o trudnych czasach, w jakich przyszło nam żyć. Minutą ciszy wyraziliśmy solidarność z narodem ukraińskim, walczącym teraz w obronie swojej ojczyzny.

Tradycyjnie na balu tańczyliśmy poloneza do muzyki Wojciecha Kilara. Następnie był wykwintny poczęstunek i zabawa z różnymi atrakcjami, jak pląsy na parkiecie, zdjęcia w fotobudce czy wybory Króla i Królowej Balu (zwycięzcami zostali: Alan Hawryluk i Oliwia Sieniuć). Uczniowie klas maturalnych wyrazili również wdzięczność dyrekcji szkoły i wychowawcom za kilkuletnią współpracę i poświęcenie, w podziękowaniu ofiarowali bukiety kwiatów.

201672380_202576825059675_7887283587722694321_n.jpg