zdjęcieDnia 31 marca, w budynku Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, odbył się coroczny, charytatywny pokaz mody Fash'n'Act, organizowany przez grupę młodych ludzi tworzących Interact Szczecin International oraz Rotary Club Szczecin International. Tegorocznymi beneficjentami są: Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa Iskierka oraz osoby z Ukrainy mieszkające na terenie Polski i potrzebujące pomocy.

Program imprezy składał się z siedmiu pokazów. Zaprezentowano w nich wyjątkowe kolekcje szczecińskiej Akademii Sztuki oraz stylizacje zaprojektowane i wykonane przez młodzież licealną. Wszystkie kreacje nawiązywały do głównych motywów tegorocznej edycji Fash’n’Act: Dynamics, Nature, Adventure (DNA). Ostatni pokaz był bardzo wzruszającą formą protestu wobec wielu niepokojących zjawisk we współczesnym świecie.

W tym niezwykle ważnym wydarzeniu, łączącym młode osoby pełne pasji, kreatywności i wrażliwości na cierpienie innych, wzięli udział także uczniowie XIV LO: Wiktoria Czaban, Kacper Sukiennicki, Paulina Wasińska, Wiktoria Babińska i Dominika Drzeniecka, którym dziękujemy za zaangażowanie.

200752461_1167722693732360_1663812666028106600_n.jpg