Od tego tygodnia zaczynamy pracę z wykorzystaniem narzędzia Office 365.
Wasi wychowawcy wysłali Wam loginy i hasła do pracy w tej aplikacji. Nauczyciele zaczęli już  umieszczać na platformie materiały i informacje (dodatkowo są one umieszczone na stronie szkoły lub przekazane przez nauczycieli za pomocą różnych komunikatorów).
Tak więc krok po kroku …….

Poniżej prezentujemy  instrukcję na komputer z systemem Windows. Widoki podczas logowania na telefonach z systemem Android lub Apple wyglądają nieco inaczejlaughing

• Logujemy się  za pomocą loginów i haseł, które otrzymaliście  na stronie: portal.offce.com
  • Po zalogowaniu wybieramy ikonę  Teams.
  • W następnym kroku mamy możliwość zainstalować aplikację, bądź uruchomić ją w przeglądarce (możemy wybrać drugą opcję).
  • Następnie wybieramy ikonkę Zespoły i powinniśmy zobaczyć zespoły do których przyłączyli Was nauczyciele.
  • Jeśli nauczyciel zdecyduje się przesłać Wam kod, to wybieracie ikonę dołącz do zespołu, wpisując kod:.
  •  Po przyłączeniu do grupy wygląda to tak:

Do zobaczenia na platformie edukacyjnej.

202462981_1005028650303757_5847848701161699558_n.jpg