Klasa 2e 16 września wybrała się na wycieczkę do Malagi w Hiszpanii. Uczniowie uczestniczyli w kursie języka hiszpańskiego organizowanym przez szkołę językową AIL Málaga. Wszystkie osoby z klasy były goszczone przez hiszpańskie rodziny, które zapewniały nie tylko wyżywienie i zakwaterowanie, ale również możliwość doskonalenia języka hiszpańskiego w praktyce (poprzez rozmowę). Przez 4 dni uczniowie brali udział w dwudziestogodzinnym kursie, w trakcie którego przy doskonałej atmosferze , w formie ciekawych gier i ćwiczeń pogłębiali wiedzę z języka hiszpańskiego. Popołudniami klasa 2e korzystała z atrakcji turystycznych Malagi. Uczniowie zwiedzali między innymi centrum miasta, twierdzę Alcazaba, Zamek Giblarfaro, czy renesansową Katedrę (Santa Iglesia Catedral Basílica de la Encarnación). Jednego dnia została również zorganizowana wycieczka do Sewilli, podczas której młodzież zwiedziła pałac królewski Alkazar oraz słynny Plac Hiszpański. Oczywiście w programie wycieczki nie mogło zabraknąć lekcji tańca flamenco, zabaw terenowych, wymagających porozumiewania się z tubylcami, spróbowania najpyszniejszych churros w mieście, czy wypoczywania na plaży. Cała klasa bardzo się cieszyła z możliwości udziału w wycieczce do Malagi. Ten wspaniały wyjazd, zdobyta wiedza i nowe doświadczenia na zawsze pozostaną w pamięci uczniów klasy 2e.

201128696_934509650452372_3894564202833820256_n.jpg