Dnia 25 maja gościł w naszej szkole Jakub Kot – polski skoczek narciarski, medalista mistrzostw świata juniorów, dwukrotny medalista zimowej uniwersjady, ekspert od skoków na Eurosporcie, który w 2010 roku ustanowił swój rekord życiowy w długości lotu narciarskiego ( 182, 5m) na mamuciej skoczni w Oberstdorfie.

Podczas spotkania na sali gimnastycznej nasi gimnazjaliści mieli możliwość uczestniczenia w treningu ogólnorozwojowym połączonym z elementami skoków narciarskich, a także obejrzeli sprzęt do skoków narciarskich (m.in. kombinezon, kask, google, obuwie). Po zajęciach pełnych wrażeń pan Jakub rozdał pamiątkowe kartki z autografami swojego brata Macieja Kota (również mistrza olimpijskiego w skokach narciarskich) a wszyscy fani sławnego gościa zrobili sobie z nim pamiątkowe zdjęcia.

Więcej zdjęć w galerii>>

201128696_934509650452372_3894564202833820256_n.jpg